Menu

Svatební holubi

Bílí holubi jsou dnes již tradičním zpestřením svatebního obřadu. Symbolizují začátek společné životní cesty novomanželů. Nejčastěji půjčujeme pár holubů ve slavnostně zdobených klecích, které vypouštějí z rukou novomanželé. Plníme ale i speciální požadavky na vypouštění více holoubků i dětmi novomanželů nebo družiček, hejna holubů z veliké klece, nebo za každého příbuzného, který se obřadu nedožil. Holoubky půjčujeme na křtiny, zlaté svatby, narozeniny, různá výročí, focení do časopisů, nebo slavnostní zahájení mezinárodních událostí.

O nás

Půjčování svatebních holubů se věnujeme více jak 10 let. První bílé poštovní holuby jsme přivezli ze zahraničí a založili kvalitní chov jako jedni z prvních v republice. Naši holubi jsou trénovaní, očkovaní, odčervení a skutečně poštovní, proto se nestane, že by z místa neodletěli a tím zkazili smysl této svatební tradice. Jsou symbolem počátku společné cesty novomanželů, proto mají odlétat jedním směrem.
Holubi mají perfektní orientační schopnosti. Na nebi chvíli krouží a jak najdou správný směr, letí domů do holubníku. Bohužel, i mezi holubáři se najdou nepoctivci, kteří půjčují jiné druhy bílých holubů, které ale nejsou poštovní a po vypuštění zahynou.
Na výběr máme velké množství krásně zdobených klecí. Všechny jsou upravené tak, aby se z nich holoubci dobře vyndávali klientům a zároveň, aby nedošlo k jejich zranění.
Zajišťujeme dopravu na určený čas a místo, zkoušku vypouštění i půjčení holoubků přímo z holubníku v Třebotově u Prahy (viz. ceník).

Chtěli byste na svatbě holoubky, ale jsme pro Vás příliš daleko? Zkuste naše holubí partnery z Moravy.
Holubi Morava

Partnerské weby

Reality Prague  Muzeum nočníků